niedziela, 13 lipca 2014

Koci lipiec


18 komentarzy:

 1. Mój Miłek to byłby dopiero zadowolony. Wychował się nawet w większym stadzie, i z małymi ludzkimi dziećmi, może dlatego je uwielbia. Szkoda, że nie możemy sobie pozwolić na powiększenie zwierzęcej rodziny.
  Przesyłam mruczące pogłaskanki.

  OdpowiedzUsuń
 2. tak się w moim rodzinnym zakoconym utarło mówić jak gdzieś pojawił się piękny , błyszczący, pucaty i odchowany jak twoje - że oto "porządny kot z dobrego domu" -a tu nawet niejeden :)a jeszcze jakie piękne i szczęśliwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas się mówi "z dobrego domu z fortepianem", niestety, fortepianu już nie wcisnę, za to mają do dyspozycji bogatą bibliotekę, więc chyba z "dobrego domu" są:-) Pozdrawiam Was gorąco

   Usuń
 3. Zawsze byłam "psiarą" i kiedy w 2009 musiałam (trzymając na rękach ) uśpić naszą kochaną sunię powiedziałam sobie - nigdy więcej psa , kiedy odchodzi pęka serce. No i psa niema :) , w 2011 adoptowaliśmy KOTA :))) Teraz , choć psy nadal kocham , oszalałam na punkcie kotów . Z wielkim wzruszeniem czytam kolejne posty , a zdjęcia rzucają na kolana . Szacunek za codzienną Pani pracę i za bloga ,który wzrusza do łez .
  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednego kota trzeba koniecznie dokocić, bo mu samemu smutno. Dziękuję bardzo za miłe slowa!

   Usuń
 4. Niewątpliwie porządne koty z dobrego domu, nie wiadomo który piękniejszy :o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My mamy ranking nie na najpiękniejszego, tylko na najbardziej nieznośnego;-) Bo rozpieszczone i nie mają dla nas litości;-)

   Usuń
 5. Ori, przepiękne koty i przepiękne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo, że koty przepiękne są, wiesz coś o tym!

   Usuń
 6. Ori, jak Ty je poustawiałaś pięknie , u mnie byłoby to niemożliwe... piękne kociaki i zdjęcia, pozdrowienia dla Was:))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kass, czy widziałaś koty, które dadzą się poustawiać?! One tak same z siebie cuda wyczyniają, tylko mały ułamek tej twórczości udaje mi się sfotografować. Marzę o aparacie naklejanym na czoło, żeby być zawsze w pogotowiu. Pozdrawiam!

   Usuń
 7. Pasiasta Pigmejka14 lipca 2014 11:18

  Jeeeeej, jaka piękna kolekcja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mogłyby te gwiazdy zagrać w jakiejś reklamie, żeby uroda i talent aktorski się nie marnowały. Cudne i jak grzecznie pozują!

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudownie pozuję :):):)

  OdpowiedzUsuń