piątek, 23 kwietnia 2010

Tymczasem Pucuś...


Tymczasem Pucuś to już właściwie Pucek! Ori odwiedziła go po trzech tygodniach w psim hoteliku (odległym, niestety, o ponad 80 km) i zamiast szczeniaczka o miękkiej sierści zastała młodzieńca obdarzonego wielkim urokiem i temperamentem. Pucuś jest zachwycony życiem, ruchem, powietrzem, zabawą i gonitwą. Bardzo nie lubi mieszkac w kojcu, ale zamiast gryźć z rozpaczy własny ogon, jak liryczno - melancholijny Tymoteusz, próbuje po prostu rozgryźć kojec i osiąga zdumiewające rezultaty.
Pucuś tęskni za prawdziwym domem równie mocno jak Tymek. Przytula się i patrzy w oczy z ufnością: zabierzesz mnie stąd? Będziesz mnie zawsze kochać? I dodaje z błyskiem w smolistych ślepkach: innych psów w domu sobie nie życzę! Bardzo lubię miłe suczki, takie jak Tina, ale chcę być jedynym, najukochańszym Pucem swojego pana!
Mała śliczna Tina, która wybrała się z nami na spacer, też bardzo marzy o własnym domu, z kórego nikt już jej nie wyrzuci na ulicę i nie odda z powrotem do hoteliku po dwóch dniach, bo "państwu" się znudziła. Jest urocza, łagodna, delikatna i czeka...7 komentarzy:

 1. Ori, znajdziemy mu dom, jestem tego pewna, bo jak nie kochać tego roześmianego pychola??
  Kciuki zacisnięte mocniachno!
  Ściskam

  OdpowiedzUsuń
 2. Pucuś i Tymek mają zapewne inną przeszłość i wyraźnie inny charakter.Tak się cieszę,że chociaż Pucunio sobie radzi!I widać,że ma taką radosną osobowość.Pozdrownienia-Zofia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się to co robisz:). Macie nasze 1 + 1 % :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I znowu Pan Niebieska Czapeczka miał pełne ręce roboty ;))

  Ściskam mocno :))
  I kilka groszy dorzucam ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekałam na te zdjęcia :) No Pucek, to jest kawaler pierwsza klasa! Czarujący przystojniak :) Ile on już waży i mierzy? Jutro zaprezentuję Pucusia i Tymoteusza w nowym miejscu.

  p.s. Ori kochana, przepraszam że nie piszę ale przez ostatnie dni walczyłam (mam nadzieje, że mogę użyć już czasu przeszłego) z wyjątkowo obrzydliwą toksyną, która zaatakowała moja sunię. Wet, kroplówki, zastrzyki, chodzenie na rzęsach :/ Kontynuuję leczenie ale znajdę czas dla Tymiankowych psiaków. Serdecznie Cię pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hi... Looking ways to market your blog? try this: http://bit.ly/instantvisitors

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli pozwolisz umieszczę zdjęcia dotyczące adopcji na swoim blogu.
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń