piątek, 24 maja 2013

Deszczowe popołudnia
Strasznie ciasne te pudełka produkują!P.S.

W ramach wiosennych porządków w psach na pasku bocznym powstają nowe rubryczki.
PIES TYGODNIA został już przedstawiony. Pierwszym Psem Tygodnia była mała Trini, która próbowała zebrać sumę potrzebną do sterylizacji. Nie miała szczęścia i zebrała tylko 70 zł.
Obecnym Psem Tygodnia jest Astra, zbiera również 280 zł na swoją sterylizację.
Niestety, zabiegi weterynaryjne mają tę wadę, że są zawsze odpłatne i bez pomocy finansowej Podopieczni sobie nie poradzą.

Drugą rubryczką jest NOS TROPICIEL. Będzie tropił osoby lub rzeczy niezbędne dla Podopiecznych, na przykład, osoby, które mogą pomóc w transporcie kogoś albo czegoś, przeprowadzić wizytę przedadopcyjną, lub załatwić inne sprawy.
Obecnie NOS tropi osobę, która podróżuje na trasie Gdańsk-Warszawa i zechce przewieźć zapas kołderek  dla Wzruszaczy. Osoby chętne do pomocy proszone są o ujawnienie się mailowe.

Dzięki pomocy pewnej niezwykłej Kasi ruszyła też z kopyta strona Fundacji na facebooku, która służy adopcjom Podopiecznych.
Ori bardzo prosi o "polubienie" strony i udostępnianie na swoich stronach albumów z Podopiecznymi, to jest potężne źródło informacji, wielu Podopiecznych znalazło dzięki temu domy!
Strona fb: Fundacja Dom Tymianka.


3 komentarze:

 1. To nieodgadnione dlaczego kot nigdy nie przejdzie obojętnie obok pudełka...fantastyczne zdjęcie...bardzo ciekawy blog...pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jutro wplacam 210 na sterylizacje malutkiej Trini :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piekne zdjecia ,po prostu cudo, wspaniale ze pies i kot sa jak rodzina , razem
  pozdrawiam, ania

  OdpowiedzUsuń