piątek, 12 lipca 2013

Dziękujemy!My, ludzie myślący i czujący, dziękujemy TYM myślącym i czującym Posłom, dzięki którym został UTRZYMANY ZAKAZ najokrutniejszego, najpodlejszego procederu zwanego "ubojem rytualnym".
Listy posłów i ich głosów są dostępne w internecie, warto je przejrzeć.
Specjalne podziękowania dla premiera naszego drogiego, który głosował ZA ubojem rytualnym..
Może ta ostateczna kompromitacja pomoże chłopinie trafić na właściwą drogę życiową, na łono rodziny na przykład, byle jak najdalej od piastowanego obecnie stanowiska.


10 komentarzy:

 1. Oj jak najdalej i to już natentychmiast wonnnnn !!!!!!!! skąd się k---a biorą tacy ludzie????

  OdpowiedzUsuń
 2. no całe szczęście :)
  a zdjęcie wybrałaś przecudne!!! dziękuję Ci za nie :) :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam takie same odczucia... byłam zbulwersowana mądrymi wywodami i dysputami na temat czy mordować na żywca!... nie rozumiem jak można w XXI wieku toczyć takie spory, przykre że mamy tylu posłów którzy optowali za rytualnym mordem... i aż podskoczyłam z radości że ustawa utrzymała zakaz, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. tak to prawda, dziękujemy. dobrze że się udało..

  OdpowiedzUsuń
 5. Kamień z serca,też się ucieszyłam a nasz premier kochany to faktycznie powinien zmienić stanowisko.Zastanawiam się tylko czy nie otworzy się tzw.czarny rynek na mord na żywca.Ori myślałam że to dla mnie ta 2trawożerców i przedstawiasz je publicznie,ale głupol ze mnie aż się sama do siebie na głos uśmiałam.Buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiam się, że masz rację. Czarny rynek jest i będzie, ustawa nie ochroni wszystkich zwierząt, ale przynajmniej mocno go utrudni. Te krówki sfotografowałam już kilka lat temu, na razie nie mam dla Ciebie trawożernych w potrzebie:-) Pozdrawiam!

   Usuń
 6. Owszem, dziękujemy.
  Jeszcze zakaz tuczu gęsi by się przydał.

  Na ubój rytualny nie godził się przed drugą wojną światową mój dziadek. Byłam zdruzgotana, gdy obecnie sprawa powróciła.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Kto jeśli nie my kiedy jeśli nie teraz" Wiadomość wspaniała.
  To już tylko pozostało nam walczyć z fermami norek i lisów,
  cyrkami, chowem klatkowym, tuczem gęsi, mleczarniami,transportem koni, z targami dla zwierząt gospodarskich i laboratoriami ( tu walczyli 13 lat a i tak zwycięstwo połowiczne)Wiem wiem pesymistka jestem .
  Już nie truje. Pozdrawiam Agata i Otis.

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja się obawiam że to nie koniec tej sprawy... Przecież na pewno już słyszeliście, jakie larum podniósł naród wybrany.... I ten tutaj i ten zza oceanu... listy piszą, protestują, naczelny pejs Polski powiedział, że to przejaw antysemityzmu, a przecież Radzio Sikorski jak ognia boi się oskarżeń o antysemityzm, bo co by jego ukochane JuEsEj na to powiedziały... Mam nadzieję, że nasz kraj jest choc trochę niezawisły od żydowskich nacisków, ale jak się patrzy na tego premiera, co to nic nie może i nie potrafi, to ręce opadają...

  OdpowiedzUsuń