wtorek, 26 listopada 2013

Jak rozśmieszyć Pana Boga?

"Chcecie rozśmieszyć Pana Boga? Opowiedzcie Mu o swoich planach!"
Autorem tego genialnego powiedzenia jest chyba Woody Allen.
A Ori jest tego powiedzenia, hm... personifikacją?
Jako duch niezmordowanie twórczy, przygotowała na swój ulubiony miesiąc listopad mnóstwo planów i zamierzeń ku pożytkowi i uciesze Podopiecznych.
Zapomniała, że rozbawiony Pan Bóg nie zrezygnuje tak łatwo z zabawy pod tytułem "Czy Ori jest z żelaza?"
i w listopadzie nadal będzie to zagadnienie testował.
Okazało się, że i owszem, Ori JEST z żelaza i oświadcza to na piśmie, z nadzieją, że Niebiosa zadowolą się tym komunikatem i przerzucą się ze swoimi testami w inne rejony.

A listopad JEST cudownie pięknym miesiącem, prawda?4 komentarze:

 1. ori , Ty jestes super dziewczyna i duzo mozesz, ale ja nie lubie listopada, cisze sie, ze wkrotce grudzien, beda swieta, zycze wszystkiego najlepszego Tobie, panu Tymianka i calej gromadze Wzruszaczy o podopiecznych, pozdsrawiamy , ania i perelka

  OdpowiedzUsuń
 2. Kobieto z Żelaza! Żelazna Damo Ori!

  Pan Bóg Twe Czyny i Myśli spisuje w Niebiesiech złotymi zgłoskami ... stąd do Wieczności ... i jeden dzień dłużej, oczywiście. Aniołowie i nasi Bracia Mniejsi ale też o Tobie wyśpiewują 10 arii pochwalnych dziennie. Bądź Mężna, Idź. Bo jeśli nie Ty? to Kto? Ten wiatr, co wieje ma za zadanie dodać Ci wiatru w żagle. Choć żagle to pewnie czasem w kieszeniach;) A Ty czasem z żelaza, żelazna Damo, a czasem z puchu i aksamitu wewnątrz i do serca przytuliłabyś każdego psa i kota, i pewno jeszcze innych parzystokopytnych. Uprzejmie upraszam Stwórcę, aby porzucił testy na włościach Pani Ori i sprawdził czy na np. Bermudach bez zmian? ps. ten anonim pisała niejaka Tadziowa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Listopad jest piękny. Tak czy owak.
  Czy przybyli nowi podopieczni? Jakiś nowy, długi, cudny, owczarkoszetlandzo podobny ryjek widzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Listopad jest piękny, tak jak i inne miesiące... Nie dla wszystkich oczywiście. Ale myślę, że to zależy od naszego wewnętrznego nastawienia. Super, ze ORI jest zawsze na TAK.
  Pozdrawiam Ori i całą jej rodzinkę. Dorota

  OdpowiedzUsuń