poniedziałek, 26 maja 2014

Trzy uśmiechy na dobranocNowe Wzruszacze czują się coraz lepiej w domu Tymianka.
Lubią wszystkich!
Rubik jest uszczęśliwiony, że nareszcie ma młodszych braci, z którymi może się bawić do (dosłownie) upadłego i pokazywać, jaki jest ważny. Okropnie się rządzi i jest z siebie bardzo dumny.


Znajoma zapytała w mailu, czy siły Ori to są pokłady niewyczerpane.
Arcyciekawe pytanie...
Czy ktoś zna odpowiedź?
7 komentarzy:

 1. HankaWroclawianka26 maja 2014 22:21

  Ja znam:) Tak są niewyczerpane!!!Chylę czoła,podziwiam,zazdroszczę(tak pozytywnie)takiego towarzystwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też znam ! I sądząc nie po pozorach - NIEWYCZERPANE ! I dzięki Ci za to Ori :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja co prawda nie znam Ori osobiście (NIESTETY!), ale mam ciche podejrzenie, że choć siły Ori to pokłady wyczerpywalne, to Jej miłość do zwierząt jest nieskończona, i w sumie na jedno wychodzi :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich dwu- i czworonogów

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne uśmiechy, zwłaszcza drugi, terierzy, szczery, młody i uroczy.
  Leczę moją terierkę od pięciu lat na kulawiznę. Ostatnie dwa miesiące siedzi w domu, na tarasie w ładne dni i nie chodzi. A od ośmiu miesięcy ciurkiem była na lekach przeciwbólowych. Z pieska mobilnego,typu "zawsze z pańcią" zrobiła się babulinka siedząco - leżąca.
  Teraz po konkretnej terapii zajętych stawów mam nadzieję na uruchomienie zwierzaka, bo bez szurpatej mordy zawsze obecnej w okolicy moich kolan jest słabo. Tożsamość mi choruje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ori sądząc po Twoim bogactwie pokłady masz niewyczerpane ;) po czym tak sądzę ? Otóż mój mąż usłyszał dzisiaj od znajomego "Ty masz 2 psy, 4 koty i gawrona... Wy musicie być bardzo bogaci !! " Uśmiałam się serdecznie jak to usłyszałam i pomyślałam o Tobie :) skoro mieszkanie z większą ilością zwierzaków jest wyznacznikiem bogactwa to kochana szejk arabski przy Tobie to pikuś :D a odbiegając od tematu bogactwa donoszę uprzejmie że nasz dziadek Pędzel jest rozpuszczonym młodzieniaszkiem w podstarzałym futerku. Relacje kocio-psie układają się przyzwoicie i jest SUPER !! Polecam dziadziusie psie i kocie wszystkim bo są najlepsze :) pozdrawiam Cię najbogatsza kobieto jeżeli nie świata to przynajmniej Polski :) Magaja

  OdpowiedzUsuń