czwartek, 27 sierpnia 2009

Zabawy na plaży
Psy z domu Tymianka, które posiadają własny lasek brzozowy pełen urokliwych cienistych zakątków, postanowiły dla urozmaicenia krajobrazu stworzyć sobie piaszczystą plażę, na której urządzają gonitwy, kopią grajdołki i w ogóle czekają, aż Ori się domyśli i ustawi im parasole i zacznie podstawiać pod pyszczki chłodne drinki. Fetka - pies w odcieniach pustyni - od razu pokochała zabawy na piasku. Poniewaz Snupi, zakamieniały łobuz, nadal ignoruje nową suczkę i cierpiętniczo obnosi się z kagańcem, Fetunia obłaskawiła bardziej ugodowego z bliźniaków, Rafika. I to z całą kobiecą stanowczością...

9 komentarzy:

 1. Ależ ta Fetunia radosna i szczęśliwa! Zupełnie inny pies, aż się robi ciepło na sercu. Tylko te rany, widać je na zdjęciach. Mam nadzieję, że uda się je w miarę szybko zaleczyć, biedna psina. Buziaki dla wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wizja Ciebie, z tacą drinków (każdy z papierową parasoleczką) serwującą wylegującej się zgrai...
  Ori - uwielbiam Cię!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ori,Ori,serce wielkie i pojemne masz,z każego Twego postu bije miłośc do psin i kocin...i to jest bardzo piekne...Bardzo mocne uściski,bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ori,Ty to masz szczęście w życiu: nie dosyć psów, kotów, pana Tymianka, brzozowego gaju, to teraz jeszcze się okazuje, że i prywatna plaża jest, rany!

  I, jak Magoda sugeruje - te drinki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Uważaj Ori z tymi drinkami bo się psiaki rozleniwią:)) Czwarta fotka od góry po prostu rewelacja, jak byśmy tam byli to też byśmy się do nich przytulili.:))
  Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. I mnie czwarta fotka od góry najbardziej się spodobała, zwłaszcza wyraz pyszczka Fetuni.
  Pozdrawiam całe Towarzystwo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana te drinki to w miseczkach, w miseczkach ;D
  Ale się fajnie bawią! Widzę, że Fretka tu i tam ma futerko ogolone. Jak idzie leczenie? Choć po fotkach sądząc to czuje się świetnie.
  Uściski dla Was wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 8. Rafik to chodząca miłość :))
  Nie dziwię się Fetuni, że go oblaskawia...

  Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Milo popatrzec na bawiace sie psy, choc u Fetuni jeszcze widac dawny smutek w oczach :)

  OdpowiedzUsuń