niedziela, 13 marca 2011

Akademia Filmowa ma zaszczyt...... a raczej nie doznała jeszcze zaszczytu obejrzenia tego przeuroczego filmiku.
Autorką jest Marysia Matyjasik i doprawdy, to bardzo denerwujące, że w tak młodym wieku już ma taki talent! Zaledwie I klasa liceum i bezczelna mieszanka talentu i poczucia humoru! 
Filmik powstał na potrzeby akcji wspierającej Dom Tymianka, zorganizowanej przez uczniów klasy If liceum Hoffmanowej w Warszawie. 

Film wzrusza Ori ze zrozumiałych względów, ale również zastanawia ją głęboko, jakim cudem Autorka tak trafnie oddała jej charakter?!

 Gorące podziękowania Pani Profesor Annie, Marysi, Oldze Wójcik - twórczyni pięknego plakatu oraz wszystkim młodym ludziom, którzy podzielili się swoją wrażliwością ze zwierzętami.
7 komentarzy:

 1. Nie jestem krytykiem filmowym (i dobrze mi z tym ;)), ale śmiem twierdzić, że jesteśmy świadkami narodzin Wielkiego Talentu.
  Marysiu - brawo!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. jenyyyy!!!!
  jaki piekny film!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pomysłowy filmik :) i potwierdzam, Dom Tymianka to nie schronisko, ani przytulisko, ani nawet hotelik, to prawdziwy rodzinny DOM dla zwierząt wszelakich :)
  Powodzenia w aukcji!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak...Ten blog już dawno przywrócił mi wiarę w to, że są jeszcze "nie-normalni" ludzie na świecie a teraz zaczynam wierzyć, że i kolejne pokolenia nie są skazane na Macdonalda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawa wielkie dla zdolnej młodzieży i gratulacje dla grona,że taką zdolną młodzież edukuje:) Film uroczy, plakat i akcja świetne, a dobre serca i wrażliwość bezcenne:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Marysia i Olga baaaardzo utalentowane.Piękna inicjatywa gratuluję. Hania

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielkie brawa za pomysł i wykonanie!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki za wpływy!

  OdpowiedzUsuń