sobota, 31 marca 2012

Staruszek częściowo odnalezionyStaruszek Tymuś został zabrany ze schroniska w Korabiewicach w czasie wielkich mrozów, ponieważ
należał do psów najbardziej narażonych na zamarznięcie. Zamieszkał w hoteliku jako Podopieczny Domu Tymianka, ale ponieważ jest to typowy staruszek typu "kiciuniek", jest zbyt kruchy i delikatny jak na warunki hotelikowe, wymaga opieki troskliwej i całodobowej, toteż zainstalował się w domu Tymianka.
Tymuś to staruszek kontemplacyjny - chodzi, przygląda się światu i myśli.


10 komentarzy:

 1. Droga Ori,
  Czy udało Ci się wykorzystać tajemniczy sposób, o którym pisałaś na początku marca i zabrać ze schroniska Agata i niewidomego Marka? Czy nadal staruszki są przybite do pala na łancuchu? Wyczekuję happy endu a tu ni widu, ni słychu :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj jaka smutna mordka.....Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wycałuj ode mnie te cudne oczęta:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko jedyna, jaki on jest cudowny. Proszę go wygłaskać ode mnie i opatulić kocem, żeby było mu jak najlepiej. Zakochałam się w nim.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niezwykłe ma te oczy. Całe doświadczenie psiego życia w nich widać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczny stareńki filozof :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczka ma jeszcze smutne...jakby nie wierzył, że to na prawdę jego dom. Za kilka dni to będzie uśmiechnięty, kolejny staruszek, z którego Ori zrobi szczeniaczka :-)))Ma dar kobieta!!!!
  Ucałowania i głaski dla wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 8. Słodki pyszczek i te smutne oczy. Chętnie przygarnęłabym takiego staruszka, ale mój jamniorek nie lubi towarzystwa. Mam nadzieję, że będzie mu dobrze.
  D-Anka

  OdpowiedzUsuń
 9. kochany pyszczek 1% oddany dla takich jak on od tymianka


  ola i mini z palucha

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkie staruszki są kochane, ale te malutkie są najsłodsze...
  Megana

  OdpowiedzUsuń