poniedziałek, 31 grudnia 2012

Dobry Roku 2012 - dziękuję!Dobry Roku 2012, byłeś niezwykły i hojny dla Domu Tymianka.
Hojny w zwierzęta, ludzi, radość, smutek, pracę nierzadko ponad siły i w siły, które wracały, kiedy już nie było na nie nadziei.

Dobry Roku 2012 - dziękuję!
Jeszcze Was potrzymam w niepewności, jeszcze nie zdradzę, ile psów udało się nam uratować, bo to jeszcze trwa, kotłuje się, wrze, jeszcze wszystko może się zmienić!
Jeszcze wyrywamy kolejne psy z paszczy Przeznaczenia!

I w ten sposób pobiłam rekord użycia w jednym zdaniu słowa "jeszcze". Hm...

19 komentarzy:

 1. Ori, to tobie trzeba dziekowac za to co robisz, za prace ponad sily i za to przeogromne serce dla zwierzakow. Wyrwij prosze wszystkie te psy... Niech Nowy Rok zacznie sie pieknie wiadomoscia, ze tobie i tobie podobnym udalo sie wszystkie te psiaki uratowac! Tak bardzo tego chce...
  Usciski
  Mika

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, że jesteś i niezłomnie działasz w dobrej sprawie, Ori.
  Jeszcze lepszego 2013. Niech obrodzi jedynie w sukcesy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego Roku !
  Szczęśliwego dla ludzi a przed wszystkim dla zwierząt !
  Pozdrawiam noworocznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyrwijcie jak najwięcej. Najlepsze życzenia dla Was i wszystkich Dobrych Ludzi. Niech 2013 będzie lepszy

  OdpowiedzUsuń
 5. Oby wszystkim tym smutkom kudłatym się udało, oby mogły być szczęśliwe w nadchodzącym roku.Dobrze że są jeszcze tacy ludzie jak Ori. Wszystkiego dobrego

  OdpowiedzUsuń
 6. Ori, życzę Ci Dobrego Roku 2013. Spełnienia marzeń. Dużo pomocnych rąk i gorących serc. Wielu czytelników bloga, którzy będą jednoczesnie przyjaciółmi Twoimi i Twoich zwierząt. I dużo sił i zdrowia na cały rok. Z pozdrowieniami :)

  OdpowiedzUsuń
 7. wielu szczęśliwych dni w 2013 dla wszystkich Podopiecznych Domu Tymianka,i jak największej ilosci udanych adopcji,
  a dla Pani Domu Tymianka - by w chwilach wolnych od karmienia, leczenia, głaskania, fotografowania i pisania wciąż miala siły by znajdować nowe zwierzęta do karmienia, leczenia, głaskania, fotografowania i pisania o nich.
  Panu Domu Tymianka aby nadal i jeszcze bardziej kochał ten cały bałagan i wszyscy go za to podziwiali :))
  a wszystkim Podopiecznym Maści Wszelakiej - by uważali że są najpiękniejsi, najmądrzejsi i najukochańsi na świecie!
  :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hm, liczę, liczę te psiaki... Ale wiem, że nie o wszystkim wiem :)) Jesteś dzielnym człowiekiem, Ori. Życzę Ci, abyś tę odwagę zachowała. Dużo sił na Nowy Rok !!! To dla Ciebie i dla Pana Tymianka życzenie, a dla pozostałych mieszkańców Domku - niech sobie spokojnie odpoczywają, śpią, bawią się w tym tymiankowym raju i żeby im nikt w tym nie przeszkadzał:))
  Bezimienna

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę Tobie i sobie abym w całym 2013 r. mogła przesyłać Ci pomoc. Reszta ponad moje siły...
  Ula

  OdpowiedzUsuń
 10. W Nowym Roku chciałabym Ci serdecznie życzyć
  tego co najlepsze i najpiękniejsze
  czyli dobrych ludzi dookoła i uśmiechniętych Wzruszaczy serdecznych :)

  Niech się nam darzy! :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku dla całego Domu Tymianka.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkiego co najlepsze cudownemu Tymiankowemu Domowi,dziękuję,że jesteście:)
  Basia

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja też przyłączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzę Tobie Ori, Twojej rodzinie, wszystkim którzy opiekują się zwierzętami i oczywiście kochanym sierściuszkom :):).

  OdpowiedzUsuń
 14. Podpisuję się pod życzeniami Twins Pot, piękne są i prawdziwe,też życzę Tobie,Domowi Tymianka i zwierzakom,by się spełniły .
  Dobrych dni!
  Ja jeszcze dorzucam,by ludzie stali się bardziej wrażliwi i by nie zabrakło im rozsądku,kiedy decydują się na posiadanie zwierzaka. Dbali o swojego domowego przyjaciela i traktowali z milością i szacunkiem.
  Nie rozmnażali bez sensu i nie sprzedawali pokątnie itp,itp...

  OdpowiedzUsuń
 15. Podziwiam Cię Ori, za serce, wrażliwość, upór, konsekwencję, cierpliwość i przede wszystkim za gigantyczną pracę, ponad siły większości z nas. To Ty bezpośrednio dotykasz tego morza bólu, to Ty musisz sobie z tym radzić i z tym żyć. Życzę Ci więc dużo siły i więcej pomocnych ludzi wokół.
  Pozdrawiam Cię serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 16. Kochana, wspaniała Ori - bądź nam i działaj i pobijaj rekordy ;-)) Niech 2013 będzie łaskawy i żebyś nie miała pełnych rąk pracy. Niech się spełnią Twoje marzenia. Spokoju w sercu Ci życzę...
  Ściskam
  ps
  a za 2 godzinki poznam Lukasa ;-))

  OdpowiedzUsuń
 17. Kochana, wspaniała Ori, bądź. Nie będę wypisywać tych wszystkich banałów, które mi się cisną... wolałabym Cię przytulić ;-)
  ps
  a za 2 godzinki poznam Lukasa ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam nadzieję, że 13 będzie szczęśliwa dla całego Domu Tymianka. Że przyniesie dużo sił, dużo wzruszeń, dużo cierpliwości i jak najmniej zwierząt potrzebujących pomocy. Bo to dobrze, że są ludzie tacy jak Ty i Tobie podobni, ale jednak byłoby lepiej, gdyby nie byli aż tak desperacko potrzebni.
  I jeszcze mam takie małe pytanko: czy w tym roku można już oddać procent podatku na Fundację? Wiem, że to malutkie kwoty, ale jeśli będzie dużo takich, to urosną w jedną wielką.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ori, życze Tobie, Panu Tymianka oraz wszystkim Waszym podopiecznym cudownego roku! Zeby psiaki znalazly najcudowniejsze domy na swiecie, a kolejne nieszczescia trafialy pod Twoje skrzydla. Zebys miala na to ratowanie pieniadze, zebys byla zdrowa, a kazdy dzien przynosil wiecej usmiechow niz smutkow. Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytajacych bloga i pomagajacych Ori. Wszystkiego dobrego w tym "trzynastym"!!!

  OdpowiedzUsuń