niedziela, 18 stycznia 2015

Co potrafią pokazać Wzruszacze w ciągu kilkunastu minut.


Seria zdjęć zrobiona w ciągu może 15 minut w niedzielny poranek.
Warto je powiększyć i prześledzić misterne układy ciał, łap, uszu i ogonów, miny, uczucia, namiętności..
Dla osoby  czyhającej z aparatem fotograficznym to nie tylko radość dla oczu, lecz także solidny fitness. Trzeba się naschylać, nakucać, naprzeginać, naprzekręcać, nawycofywać.

Sara miała ciekawszy pomysł na spędzanie poranka.9 komentarzy:

 1. Raz obejrzeć, choćby i w powiększeniu nie wystarczy. Trzeba od początku do końca i z powrotem, bo na zdjęciach po kilka planów - aktorzy główni i poboczni a nawet statyści. I różne akcje dzieją się jednocześnie. Szkoda, że nie ma dźwięku na Twoim blogu Ori - to by było :)

  To się musiałaś nagimnastykować, ale efekt kapitalny.

  W miarę spokojnej nocy, B

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beatko, NA SZCZĘŚCIE nie ma dżwięku na blogu. wzruszacze są niezwykle urozmaicone pod względem dźwiękowym i bywają męczące (to eufemizm) Aczkolwiek Miodek, który wydobywa z siebie pieśni w stylu zespołu Bee Gees (ktos pamięta? Takie wyjce z lat odległych), to naprawdę ciekawe doświadczenie. Bardzo żałuję, że nie mam kamery. Życzenia "w miarę spokojnej nocy" miłe i prawie mają szansę się spełnić.

   Usuń
 2. Ja się dzisiaj najbardziej identyfikuję z Tamisiem. Jestem lekko zdystansowana do rzeczywistości i chciałabym trochę spokoju.
  Może mamy z Tamisiem niskie ciśnienie, bo tak samo ziewam, jak on na trzecim zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tamiś tu się złości, bo go Fiona zbyt nachalnie lizała. A z niskim ciśnieniem i pragnieniem spokoju też się bardzo identyfikuję, więc jest nas już dwie:-) Życzę baardzo relaksującej nocy

   Usuń
 3. Moc łap, moc uszu, moc ogonów... się zgubiłam kto kogo podgryza, kto kogo liże, kto na kogo warczy, kto komu pyskuje... czyli nie ogarniam wzruszaczowości:-)))))) A Ori ogarnia! Ori Mistrzem Świata w Ogarnianiu!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ tam są emocje... i układy ciał i dusz! Nie do ogarnięcia dla profana...
  Ja też życzę dużo spokoju ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. krótko mówiąc ...ruch w interesie ;) i tylko Tamiś ma wyrąbane na wszystko, byle jego nie mieszać do tego nieładu artystycznego ;) Gaba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tamiś to Jaśnie Pan, zna swoją wartość!

   Usuń
 6. Kurcze!! Sara to jest sobowtór mojej psicy Małej :) dosłownie SOBOWTÓR! :D

  OdpowiedzUsuń